Проект рішення Вільшанської селищної ради "Про цільову програму підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом та їх сімей на 2019- 2020 роки"

Дата: 08.02.2019 17:16

ВІЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГОРОДИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

14 лютого 2019 року                                                                                № 3 -  /VІІ

Про  цільову програму

підтримки військовослужбовців,

зарахованих для проходження

служби в Збройних силах України

за контрактом та їх сімей на 2019- 2020 роки.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі вимог розпорядження першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 14.01.2019 №116/9/498 щодо заходів комплектування та підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби за контрактом до бойових частин і виконують завдання в зоні операції об’єднаних сил (ООС), та  їх сімей, з метою збільшення рівня мотивації громадян для вступу на військову службу, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва, селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити цільову програму підтримки військовослужбовців,  зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом та їх сімей на 2019 -2020 роки (додається).
  2. Рекомендувати Городищенському районному військовому комісаріату надавати списки військовослужбовців із сіл, які входять до об’єднаної територіальної громади, зарахованих для проходження військової служби Збройних сил України за контрактом у 2019-2020 році.
  3. Рекомендувати  відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності Вільшанської селищної   ради передбачити кошти для асигнування заходів Програми.
  4. Координацію з виконання заходів Програми доручити управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації.
  5. Контроль за виконанням програми доручити постійній комісії Вільшанської селищної ради з питань  фінансів, бюджету  , регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва

Селищний голова                                      В.М.Яровий

Погоджено:

Тупота Л.В.

Харенко Т.І.

Панчишин Л.Г.

до рішення селищної  ради

від 14.02.2019 р. № 3-/VІІ

Програма

підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження

служби в Збройних силах України за контрактом

та їх сімей на 2019 -2020 роки

Загальні положення

Програму підтримки підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження  служби в Збройних силах України за контрактом та їх сімей на 2019 -2020 роки  розроблено відповідно до Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», Указів Президента України від 02.09. 2013 р. №471/2013 «Про Положення про територіальну оборону України», від 14.01.2015 р. №15/2015 «Про часткову мобілізацію», Указу Президента України від 11.02.2016 № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України»

Мета Програми

Метою Програми є безпосередня реалізація органами місцевого самоврядування заходів з мобілізаційної підготовки і мобілізації, підняття престижності проходження військової служби, виконання обов’язків по захисту територіальної цілісності та недоторканості України, підтримання родини військовослужбовців, які заключили контракт із Збройними Силами України, збільшення рівня мотивації громадян для вступу на військову службу за контрактом, надання допомоги підшефній військовій частині Збройних Сил України із врахуванням напруженого становища в державі у зв’язку з агресією на соді України

1. Фінансове забезпечення Програми.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів, селищного бюджету об’єднаної територіальної громади, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Розпорядником коштів є виконавчий комітет Вільшанської селищної ради.

1. Основні заходи Програми.
    1. Своєчасне проведення оповіщення та збору військовозобов’язаних, виділення одноразової матеріальної допомоги в сумі 10 тис. грн. сім’ям контрактників, які підписали контракт у 2019-2020 роках.

виконавчий комітет

Вільшанської  селищної ради

3. Механізм реалізації Програми та контроль за її виконанням

Контроль за реалізацією заходів, передбачених Програмою, здійснює постійна комісія селищної ради з питань фінансів, бюджету   ,регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Секретар                                                            Л.Г.Панчишин