Проект рішення Вільшанської селищної ради "Про визначення розміру адміністративного збору"

Дата: 08.02.2019 17:21

ВІЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГОРОДИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

14 лютого 2019 року                                                                                № 3- /VІІ

Про визначення розміру

адміністративного збору

Керуючись постановою КМУ від 02.03.2016 року № 206 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» зі змінами внесеними Законом України від 06.12.2016 №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», відповідно до статті 11-1 Закону України від 11.12.2003 року № 1382 «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», сесія Вільшанської селищної ради

ВИРІШИЛА:

1.  Визначити розмір адміністративного збору відповідно до Пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 06.12.2016 року №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» встановлено, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг. До внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг , на даний час застосовується прожитковий мінімум для працездатних осіб в розмірі 1921 гривень.

- у разі звернення особи протягом встановленого Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» строку – у розмірі 0,0085 з розрахунку 1921 гривень, тобто 16 грн.33 коп.;

- у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку – у розмірі 0,0255 з розрахунку 1921 гривень, тобто 49 грн. 00 коп.

У разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу та зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідуючу ВОБ  Миргородську Таїсу Володимирівну.

Селищний голова                                                                В.М. Яровий

Погоджено: Тупота Л.В.                               Харенко Т.І.