Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 01.03.2019 10:13

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, виконавчий комітет Вільшанської селищної  ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантних  посад.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

–начальник відділу – 1

Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності та ЖКГ:

начальник відділу – 1

Відділ соціального захисту населення, охорони здоров’я

Відділ освіти , культури ,туризму, молоді і спорту

• спеціаліст I  категорії - 1
  • спеціаліст IІ  категорії - 1

Відділ  економічного розвитку та інвестиції:

Фінансовий відділ:

– начальник відділу – 1

Відділ інформаційно – організаційної роботи

• начальник відділу – 1

Відділ з питань правопорядку, безпеки громадян, цивільного захисту, охорони праці, запобігання корупції, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно – мобілізаційної роботи

• начальник відділу – 1

Служба у справах дітей

• Спеціаліст І категорії  із захисту прав дітей

Вимоги до кандидатів на посаду  начальників відділів:    повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних  посадах не менше 3  років  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів відділів: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Вільшанської селищної  ради Городищенського району Черкаської області, за адресою: смт.Вільшана, вул. Шевченка 190

Тел: 96 -181-96-160

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Селищний голова                                               В.М.Яровий