Вільшанська громада

Черкаська область, Городищенський район

Проект рішення Вільшанської селищної ради "Про прийняття на баланс селищної ради газопроводу смт. Вільшана з послідуючою його передачею до ПАТ «Черкасигаз»"

Дата: 29.03.2019 14:49
Кількість переглядів: 18

ПРОЕКТ

 

ВІЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГОРОДИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 ________2019 року                                                                             № 4 -   /VІІ

 

Про прийняття на баланс

селищної ради газопроводу смт. Вільшана

з послідуючою його передачею

до ПАТ «Черкасигаз» 

 

     Відповідно до статті 26 пункту 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про будівництво розподільчих газових мереж за рахунок коштів села у Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.1996 року № 1060 «Про поетапну передачу в комунальну власність об`єктів соціальної сфери житлового фонду сільськогосподарських, переробних та обслуговуючих підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу, заснованій на колективній власності та інших формах недержавної власності», згідно акту приймання -передачі сесія Вільшанської селищної ради  

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Прийняти на баланс селищної ради розподільчий газопровід смт. Вільшана середнього тиску другої черги будівництва газифікації по смт. Вільшана згідно додатку № 1.

2. Передати розподільчий газопровід смт. Вільшана середнього тиску другої черги будівництва газифікації по смт. Вільшана,  в державну власність  на баланс ПАТ «Черкасигаз» згідно додатку № 1.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань  фінансів, бюджету , регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Селищний голова                                                                В.М. Яровий

 

Погоджено:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора