До відома депутатів Вільшанської селищної ради

Дата: 01.04.2019 09:34

09.04.2019 року о 10.00 год. у малій залі Вільшанськоого Будинку культури відбудеться пленарне засідання 4-ї сесії 7-го скликання Вільшанської селищної ради.

1. Про внесення змін до рішення селищної ради N 2-5/VII від 17.01.2019 року

« Про бюджет  Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік».

2.Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень.

3.Про затвердження звіту по виконанню бюджету Вільшанської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.

4.Про програму фінансування, утримання та ремонту автомобільних доріг державного і місцевого значення, поліпшення матеріально – технічної бази місцевих підприємств з будівництва, реконструкції, утримання автодоріг на 2019 – 2020 роки.

5. Про прийняття на баланс селищної ради газопроводу смт. Вільшана з послідуючою його передачею до ПАТ «Черкасигаз» .

6. Про надання матеріальної допомоги  .

7. Про внесення змін до сесії  Вільшанської селищної ради від 10 .01. 2019 року    № 1-8/VII    «Про   затвердження переліку     постійних комісій та затвердження  Положення      про постійні комісії ради»

8. Про план роботи Вільшанської селищної ради на ІІ-ІУ квартал 2019 року.

9. Про затвердження Положення про  порядок  залучення коштів замовників на  розвиток  інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури населених пунктів, що входять  до складу Вільшанської селищної ОТГ.

10. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міста Городищенського району з балансу комунального закладу «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання » Городищенської районної ради у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади матеріальних цінностей відділення відновного лікування та паліативної допомоги смт. Вільшана та с.В’язівок.

11. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міста Городищенського району з балансу комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Городищенської районної ради у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади  будинку амбулаторії загальної практики сімейної медицини села В’язівок ( реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1654011771203), що знаходиться за адресою: вул. Перемоги 15а с.В’язівок

12.Про  погодження відкриття у с.Вільшана на базі дільничного відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання людей похилого віку та інвалідів.

13. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

14.Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту смт.Вільшана.

15.Про затвердження переліку земельних ділянок , що знаходяться у комнальній власності , які підлягають продажу у 2019 році на конкурсних засадах земельних торгах у формі аукціону по вул.Шевченка  смт. Вільшана.

16.Про надання дозволу на виготовлення документації по визначенню грошової оцінки земельної ділянки по вул.Шевченка смт.Вільшана

17. Земельні питання.