Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Вільшанської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Вільшанської селищної ради»

Дата: 20.05.2019 15:10

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Вільшанської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Вільшанської селищної ради» (далі – Проект) та аналіз регуляторного впливу даного акта, розроблений Вільшанською селищною радою.

Проект рішення розроблений відповідно до статті 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», до наказу Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017  № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту».

Правилами благоустрою території населених пунктів Вільшанської селищної ради регламентуються обов’язки суб’єктів господарювання:

-   порядок утримання і прибирання прибудинкових територій;

-   порядок утримання покриття  вулиць, доріг, тротуарів;

-   порядок утримання зелених насаджень на об'єктах благоустрою;

- порядок утримання будівель та споруд системи інженерного захисту територій,   санітарних споруд;

-   порядок утримання пам’яток культурної та історичної спадщини;

-    порядок утримання спортивних споруд;

-   вимоги до утримання ліхтарів вуличного освітлення, засобів та обладнання зовнішнього освітлення, установок по декоративному підсвічуванню будинків і пам'ятників, вивісок, вітрин;

-    порядок утримання обладнання та елементів благоустрою дитячих, спортивних та інших майданчиків для дозвілля та відпочинку;

- порядок утримання малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності;

-   порядок утримання технічних засобів регулювання дорожнього руху;

-   порядок утримання інших елементів благоустрою;

-   порядок здійснення контролю у сфері благоустрою території населених пунктів Вільшанської селищної ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення «Про  затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Вільшанської селищної ради » та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Проект та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено впродовж п’яти робочих днів в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Вільшанської  селищної ради за електронною адресою: http://vilshana - gromada.gov.ua/  Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються  селищною радою у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: 19523, смт. Вільшана, вул. Шевченка 160, Городищенський р-н., Черкаська обл , на електронну адресу http://vilshanarada@ukr.net