Голова Вільщанської селищної ради

Голова Вільщанської селищної ради - Яровий Володимир Михайлович

Народився 14 грудня 1968 року в родині службовців у селі Бирлівка Драбівського району Черкаської області, українець.

З вересня 1975 року по червень 1986 року навчався у Бирлівській середній школі, де й одержав атестат про повну середню освіту. Нагороджений срібною медаллю.

Після закінчення школи в 1986 році втупив на фізико – математичний факультет Черкаського державного інституту імені 300 – річчя возз`єднання України з Росією за спеціальністю «фізика і математика», який закінчив у червні 1993 року, одержавши диплом учителя фізики і  математики.

З червня 1993 року працював учителем фізики та інформатики Вільшанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. З 2000 року голова профспілкового комітету школи. Призер обласного конкурсу «Учитель -  року 2005».

З липня 1987 року по травень 1989 року проходив службу у лавах радянської армії.

25.04.2006 року обраний селищним головою  Вільшанської селищної ради. На цій посаді працюю і по даний час.

У 2013 році отримав другу вищу освіту магістра за спеціальністю «Державна служба».

Тел. 96-2-43.