Як святкували День села В'язівок

Дата: 01.07.2019 14:06

28 червня вся Україна святкує День Конституції, а село В’язівок, яке з 2019 року входить до складу Вільшанської ОТГ, святкує ще є День села.

Цьогоріч урочистості розпочалися з 17.00. Учасники художньої самодіяльності В’язівського БК підготували чудовий святковий концерт. Глядачі насолоджувались вокальними, хореографічними і театральними  талантами в’язівчан, поринули в екскурсію кутками мальовничого села В’язівок. Гості свята – Вільшанський селищний голова Яровий Володимир Михайлович, голова ГО «Розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова, представник народного депутата України 7-8 скликання Геннадія Бобова Іван Сиченко, та місцеві фермерські господарства подарували в’язівській громаді цінні дарунки. Опісля гостинні в’язівчани частували всіх смачним короваєм з медом і ситною козацькою кашею. Завершилося святкування Дня села В’язівок народними гуляннями.

Прекрасні краєвиди, талановиті артисти, гостинні люди – саме таким запам’яталося гостям село В’язівок.