Вільшанська громада

Черкаська область, Звенигородський район

Риба як мистецтво

Дата: 08.07.2019 15:22
Кількість переглядів: 1507

Всі вільшанці знають Віктора Олександровича Сапатова як надзвичайно талановитого відомого художника, але протягом останніх років наш земляк не лише пише картини, а й відкриває нові види декоративно-прикладного мистецтва.

«Все почалося з горіха»,-  як згадує сам митець.  Одного дня старий горіх - чи то під гнітом прожитого часу, чи від вітру - впав просто на стежку, недалеко від дому. Своїм професійним поглядом художник відразу зауважив цікаву текстуру дерева, що являла собою чудернацький малюнок. І ось, під хвилею натхнення, з’явилася на світ перша рибина. 

 

Чому саме риба?

«Риба, - як зауважує Віктор Олександрович, - дуже цікава й незвичайна істота. Її краса, унікальність заворожує, і як ми бачимо, надихає на творчість».  

В.О.Сапатов займається цим унікальним видом декоративно-прикладного мистецтва вже близько 4 років. «Природа – головний художник, а я лише впорядковую те, що вона творить», - каже митець.

Для того, щоб так гарно оформляти те, що нам дає природа, бачити цю красу і показувати її людям, необхідний справжній талант. Як добре, що наша земля талановитими людьми багата!


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора