Інфраструктурна субвенція Вільшанської ОТГ у 2019 році

Дата: 15.07.2019 10:46

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою КМУ  від 16.03.2016 №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні для розгляду  переліку проектів з проектними заявками, розглянуто і погоджено перелік проектів, надісланий листом виконавчого комітету Вільшанської селищної ради.

Згідно з розподілом Субвенції бюджету Вільшанської ОТГ передбачено видатки в сумі 2637,8 тис. грн. Подано і погоджено проекти на весь доведений обсяг, а саме:

1. Придбання транспортних засобів спеціального призначення та комплектувальних виробів до них для комунального підприємства «Водогін» (трактор МТ389 – 2 шт., мінітрактор ХТ-244, косилки роторні КР-1,65 – 2 шт., косилка роторна 1,25 Wirax, відвал «Залізний лев» - ТТД – 2 шт., навантажувач фронтальний універсальний НФУ 800Б, причіп тракторний, розкидач) – 1652, 193 тис. грн.

2. Капітальний ремонт частини вулиці Куликівська (від буд. №11 до буд. № 41) в с. Воронівка Городищенського району Черкаської області – 298,578 тис. грн.

3. Придбання спеціалізованого транспортного засобу для підвозу лікаря В’язівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (некомерційного підприємства Городищенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Городищенської районної ради) – 519,5 тис. грн.

4. Капітальний ремонт вулиці Симиренка с. Петрики Городищенського району Черкаської області (частково з буд.№1 по буд. №40) – 167,529 тис. грн.

Кошти для реалізації проектів з ремонту доріг і придбання транспортного засобу вже надійшли.