До відома депутатів

Дата: 19.07.2019 15:36

У вівторок, 23 липня 2019 року, о 10.00, у приміщенні Вільшанського Будинку культури відбудеться 8-ма позачергова сесія Вільшанської селищної ради.

Порядок денний позачергової восьмої сесії Вільшанської селищної ради.

1. Про внесення змін до рішення селищної ради N 2-5/VII від 17.01.2019 року «Про бюджет Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік ».

2. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету  за І півріччя 2019 року.

3.Про затвердження штатного  розпису закладів загальної середньої   освіти та закладів дошкільної освіти Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.

4. Про затвердження штатного  розпису закладів культури Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.

5.Про надання матеріальної допомоги.

6.Про  надання згоди на використання в службових цілях власного автомобіля та заключення договору.

7. Про присвоєння чергового рангу.

8. Про затвердження переліку проектів, які  фінансуватимуться за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування   інфраструктури Вільшанської ОТГ.

9. Земельні питання.