Привітання з Днем знань!

Дата: 02.09.2019 08:07

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???? ?????? 1 ???µ???µ??????

Шановні учасники освітнього процесу:

діти, педагоги, працівники освітніх закладів,  батьки, бабусі та дідусі!

Щиро вітаємо Вас зі святом 1 вересня – Днем знань!

У кожного Свято 1 вересня відкликається у душі нотками радості, адже попереду зустріч із друзями, передчуттям нового, адже попереду цікавий та повний сюрпризів  навчальний рік, легкого щему, тому що скінчилося літо – пора відпочинку. Проте ми завжди чекаємо цей день, адже в усі часи освічена людина користувалася повагою, а школа була і залишається особливим світом знань, який кожному розкривається по – своєму.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами  та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Батьківщини.

Бажаємо усім позитивного  та результативного нового 2019 – 2020 навчального року!