До відома депутатів!

Дата: 04.10.2019 14:59

Про скликання дванадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

На розгляд сесії вносяться питання:

1.Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень.

2.  Про внесення змін до рішення селищної ради N 2-5/VII від 17.01.2019 року «Про бюджет  Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік».

3.Про звіт про виконання бюджету за дев’ять місяців 2019 року.

4.Про надання матеріальної допомоги.

5. Про прийняття із спільної власності територіальних громад  сіл , міста

Городищенського району, з балансу комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги »  Городищенської районної ради громадського будинку фельдшерського пункту села Воронівка.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради №8-3/VII від 23.07.2019 «Про затвердження штатного розпису закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.

7. Про звіт КП «Водогін » про фінансово-господарську діяльність за 9 місяців 2019 року.

8. Про звіт фахівців з фізичної  культури та спорту про виконану роботу за 9 місяців 2019 року.

9. Про передачу в оперативне керування виконавчого комітету Вільшанської селищної ради закладів освіти та культури.

10. Про внесення змін до рішення сесії № 8-6/VII від 23.07.2019 «Про надання згоди на використання в службових цілях власного автомобіля та заключення договору».

11. Про затвердження акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної  у комунальну власність.

12. Про затвердження переліку земельних ділянок, що знаходяться в комунальній власності, які плануються для передачі в оренду у 2019 році на конкурентних засадах (земельних торгах) у  формі аукціону по вулиці Шевченка,  смт Вільшана.

13. Про продаж права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки комунальної форми власності територіальної громади Вільшанської селищної ради площею 0,0029 га.

14. Про продаж права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки комунальної форми власності територіальної громади Вільшанської селищної ради площею 0,0243 га.

15. Земельні питання.

Час та місце проведення - 16 жовтня 2019 року о 10 годині у великому залі Будинку культури.

Відділ інформаційно-організаційної роботи виконавчого комітету селищної ради