До відома депутатів!

Дата: 19.12.2019 10:25

16 сесії Вільшанської селищної ради 7 скликання

24 грудня 2019 року

1.Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень.

2.Про внесення змін до рішення селищної ради №2-5/VІІ від 17.01.2019 року «Про бюджет Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

3.Про бюджет Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

4.Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку  Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

5.  Про затвердження  розрахунку обсягу оборотної касової готівки.

6.Про затвердження помісячних лімітів по  енерговикористанню на електроенергію, водопостачання, бензин, природній газ  по установах.

7.Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету Вільшанської селищної ради на 2020 рік.

8.Про надання матеріальної допомоги.

9. Про план роботи селищної ради на І-ІІ квартал 2020 року.

10. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у власність Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади матеріальних цінностей відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання людей похилого віку та інвалідів Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городищенського району  смт Вільшана та  с. В’язівок.

11.Про створення комунального закладу центу соціальної допомоги ( надання соціальних послуг)  Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.

12. Про  затвердження положення про конкурс на  посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти Вільшанської селищної ради  Городищенського району Черкаської області .

13.Про  затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника центру культури і дозвілля,керівника публічної бібліотеки, керівника КЗ «Вільшанська дитяча школа мистецтв»  Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області .

14.Про затвердження Положення ЗНО на 200» Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.

15. Про проведення конкурсу на визначення опорних загальноосвітніх навчальних закладів у Вільшанській селищній раді .

16.Про внесення змін до рішення селищної ради № 5 - 7 /VІІ від 27 травня 2019 року

«Про затвердження «Програми підтримки сім’ї, дітей та молоді, роботи з обдарованою молоддю на 2019-2020 роки».

17.Про селищну цільову програму «Призовна дільниця» на 2020 рік.

18.Про внесення змін до рішення селищної ради № 8-4 /VІІ від 23 липня 2019 року «Про затвердження штатного  розпису закладів культури Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області».

19. Про  створення юридичної особи  відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.

20.Про умови оплати праці селищного голови.

21. Земельні питання.

Час та місце проведення - 24 грудня 2019 року о 10 годині у малому залі Вільшанського Будинку культури.

Відділ інформаційно-організаційної роботи виконавчого комітету селищної ради