Відкритий академічний концерт учнів музичного відділу у Вільшанській ДШМ

Дата: 19.12.2019 14:57

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????µ????????

12 грудня 2019року у Вільшанській ДШМ відбувся  відкритий академічний концерт учнів музичного відділу. Звітувалися перед громадськістю учні  класу фортепіано (викладач Тимошенко Л.Ф.) та класу хорового співу та синтезатора (викладач Ляш М.П.). Вперше до  школи завітали учні та батьки В’язівського філіалу Вільшанської ДШМ. Юні музиканти показали відмінну фахову підготовку, зачарували слухачів своїм артистизмом та невимушеністю виконання. В концерті взяли участь: Христенко Катерина, Нога Владислава, Гурманович Віола, Завацька Єлізавета, Іваненко Анастасія, Шугайло Ярослава, Мацепа Анастасія, Коноплястий Євген, Блажко Анна, Говрас Аліна, Варданян Ангеліна, Манукян Ліана, Кайдаш Дар’я і Зеленько Аліна. Концерт відвідали голова Вільшанської ОТГ Яровий В.М., начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дацьків Т.М., представники громадськості. Враження від концерту в усіх присутніх були дуже позитивні. Жива музика завжди сприймається, як диво. Прекрасно, коли діти нашої ОТГ мають можливість розвивати в собі прекрасне, добре і вічне, пізнавати себе, свої можливості і реалізовувати свої таланти.

Викладач Вільшанської ДШМ – Тимошенко Л.Ф.

Фото та відео концерту можна переглянути за посиланням.