Перемога хореографічного колективу "Ольша"

Дата: 19.12.2019 22:41

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????µ????????

14 грудня 2019 року  у місті Черкаси відбувся 108 Всеукраїнський мистецький  конкурс-фестиваль «Зоряні мости до Дня Святого Миколая» за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів. У конкурсі взяли участь учні хореографічного класу Вільшанської ДШМ. Хореографічний колектив «Ольша» під керівництвом викладача Звєрєва Юрія Андрійовича виборов найвищу нагороду конкурсу Гран-Прі та сертифікат на знижку у 500 євро для участі у міжнародному конкурсі-фестивалі «Звєздні мостове», який відбудеться влітку у місті Кітен (Болгарія). Щиро радіємо за наших юних танцюристів, які показали високий виконавський рівень на Всеукраїнських змаганнях. Дуже хочеться, щоб  колектив  «Ольша» зміг представити нашу країну і  регіон  на міжнародному рівні, тому що така нагорода журі свідчить про професіоналізм колективу та його високу виконавську майстерність. Побажаємо  нашим хореографам  творчого натхнення та успіхів, які допоможуть подолати ще одну сходинку у досягнення майстерності – міжнародне визнання.

Це досягнення не було б реалізоване, якби не підтримка небайдужих людей. Щиро дякуємо голові Вільшанської ОТГ Яровому В.М., начальнику відділу ОКТМС Дацків Т.М. за організацію поїздки,  директору СТОВ «Вільшанка» Кравцю О. Г. за фінансову підтримку. Приємно, що ці люди ніколи не відмовляють в допомозі талановитим дітям і піклуються про їхній розвиток.

Викладач Вільшанської ДШМ – Тимошенко Л.Ф.