Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами

Дата: 21.01.2020 16:03

Право на державну допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами  мають вагітні жінки ( у тому числі неповнолітні ), які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

При оформленні допомоги при собі мати оригінали документів.

Документи:
  1. Заява встановленого зразка.
  2. Довідка встановленого зразка видана лікувально-профілактичним закладом для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.
  3. Довідка:

-  з основного місця навчання про те, що жінка навчається та за  період, на який видана довідка з медзакладу, не отримує стипендію;

ліквідаційної комісії про те, що жінка звільнена з роботи у зв’язку з ліквідацією підприємства, установи та організації;

центру зайнятості про те, що жінка зареєстрована в ЦЗ як безробітна;

жінка, зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, подає довідку Пенсійного фонду про те, що вона перебуває(не пербуває)на обліку в органах ПФУ та не бере участі на добровільних засадах у загальнообов’язковому державному соц.страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

1. К/копія ідентифікаційного коду, труд. книги заявника, к/копія паспорта ( 1,2,11 ст.).
  2. Рахунок з банку.

У 2020 році допомога по вагітності та пологах  призначається в таких розмірах:

Розмір допомоги

січень

липень

грудень

525,50

549,25

567,50

Для жінок, які перебувають на обліку в центрі зайнятості : для незастрахованих осіб

Мінімальний розмір допомоги по  безробіттю

01.01.2020