Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням

Дата: 21.01.2020 16:24

Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, призначається особам визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування.

ДОКУМЕНТИ:

1. Заява та декларація встановленого зразка.
  2. Ксерокопія паспорта опікуна (1,2,11 стор.).
  3. Копія рішення про встановлення опіки чи піклування.
  4. Копія свідоцтва про народження дитини.
  5. Довідка з місця проживання заявника про склад сім’ї.
  6. Довідка про розмір аліментів, пенсії, стипендії що одержує на дитину опікун за попередні 12 місяців перед місяцем звернення за допомогою.
  7. Ксерокопія ідентифікаційного номера заявника.
  8. Ксерокопія  свідоцтва про смерть батьків (чи інший документ) .

При оформленні допомоги при собі мати оригінали документів.

Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням призначається, якщо середньомісячний розмір одержуваних на дитину аліментів, пенсії , стипендії та державної допомоги за  попередні 12 місяців не перевищує 2 прожиткові мінімуми, встановлені для дитини відповідного віку . Розмір допомоги становить різницю між максимальним розміром допомоги та отримуваних на дитину пенсії, аліментів, стипендії.

Максимальний розмір допомоги на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням у 2020 році становить:

Категорія дитини

січень