Грошова допомога малозабезпеченій особі, яка доглядає за психічно хворою людиною

Дата: 21.01.2020 16:40

Щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі,  яка проживає з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним  призначається з місяця звернення за допомогою , якщо протягом місяця подано всі необхідні документи:

• ЗАЯВА, ДЕКЛАРАЦІЯ;
  • ДОКУМЕНТ, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ;
  • ДОВІДКА ПРО СКЛАД СІМ’Ї;
  • ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ КОЖНОГО ЧЛЕНА СІМ’Ї;
  • ВИСНОВОК ЛІКАРСЬКОЇ КОМІСІЇ МЕДЗАКЛАДУ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ПОСТІЙНОГО СТОРОННЬОГО ДОГЛЯДУ ЗА ІНВАЛІДОМ 1 ЧИ 2 ГРУПИ ВНАСЛІДОК ПСИХІЧНОГО РОЗЛАДУ;
  • ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ І РОЗМІРИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ, МАЙНОВИХ ПАЇВ, КОПІЇ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ;
  • АКТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОБСТЕЖЕННЯ СІМ’Ї .

Допомога на догляд надається дієздатній особі, яка  зареєстрована і постійно  проживає на одній житловій площі з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу і здійснює догляд за ним.

Якщо інвалід 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу перебуває на повному державному утриманні або на стаціонарному лікуванні впродовж повного календарного місяця виплата допомоги припиняється. Про це ОБОВ’ЯЗКОВО заявник повинен повідомити управління соціального захисту населення, щоб попередити нецільове використання бюджетних коштів.

Розмір допомоги по догляду за інвалідом  1 чи 2 групи внаслід ок психічного розладу у 2020 році:

01.01.2020

01.07.2020