Громадські обговорення!

Дата: 19.05.2020 11:52

Громадські обговорення – Сторінка 2

Шановний педагогічний та батьківський колективи  Вільшанського закладу загальної середньої освіти І – ІІ ступенів!

У  п`ятницю 22 травня 0 10. 00 у Вільшанському селищному будинку культури відбудуться громадські обговорення Проєкту реорганізації Вільшанського ЗЗСО  І – ІІ ступенів у Вільшанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів шляхом злиття двох закладів загальної середньої освіти.

До участі у громадських обговореннях запрошуємо членів батьківського комітету та представників педагогічного колективу.

Просимо дотримуватися постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” : мати захисні маски, перчатки, дотримуватися соціального дистанціювання, і т.д.

Протокол 1 засідання робочої групи

Протокол 2 засідання робочої групи