Про засідання адміністративної комісії

Дата: 21.05.2020 08:46

20.05.2020 відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вільшанської селищної ради (учасники: Ганич П.П., Мусієнко Л.І., Поліщук В.Г., Ткаченко О.Л., Озюменко В.В.), на якому було розглянуто ряд адміністративних матеріалів і вирішено:

- Громадянці Д. в с.  В’язівок (за ст. 154 КУпАП) винести попередження за неналежне утримання 3-х собак, які не прив’язані і нападають на людей.

Виконавець: капітан поліції Ткаченко О.Л.

- Громадянину П. в смт Вільшана (за ч.1 ст. 152 КУпАП) сплатити 340 грн штрафу за вивезення сміття до лісосмуги.

Виконавець: старший лейтенант поліції Озюменко В.В.

- Громадянину З. в смт Вільшана (за ч.1 ст. 152 КУпАП) сплатити 340 грн штрафу за спалювання сміття у березі.

Виконавець: старший лейтенант поліції Озюменко В.В.

- Громадянці С. в с. В’язівок (за ч.1 ст. 152 КУпАП) сплатити 340 грн штрафу за спалювання очерету на березі.

Виконавець: капітан поліції Ткаченко О.Л.

- Громадянину Л. в с. В’язівок (за ч.1 ст. 152 КУпАП) сплатити 1360 грн за спалювання сухої трави й очерету, що призвело до тривалої пожежі.

Виконавець: капітан поліції Ткаченко О.Л.

- Громадянці В. в с. Воронівка (за ст. 159 КУпАП) винести попередження за здійснення торгівлі на ринку без дозвільних документів.

Виконавець: капітан поліції Ткаченко О.Л.

- Громадянину К. в с. Вербівка (за ст. 154 КУпАП) винести попередження за неналежне утримання собаки, яка неодноразово нападає на перехожих.

Виконавець: старший лейтенант поліції Озюменко В.В.

Просимо усіх мешканців громади дотримуватися Правил благоустрою, за які ви несете відповідальність.

Пам’ятаймо, що дотримання Правил благоустрою та елементарної чистоти у населеному пункті – спільна справа усіх його жителів!

У разі виявлення правопорушень, звертайтеся до дільничних офіцерів поліції за телефонами:

Озюменко Віталій Вікторович (смт Вільшана, с. Вербівка, с. Петрики, с. Сегединці)

+380 98 897 28 20

Ткаченко Олександр Леонідович (с. Воронівка, с. В'язівок)