До відома депутатів!

Дата: 08.07.2020 15:53

Проєкт

двадцятої сесії Вільшанської селищної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.12.2019 року № 17-1 /VІІ «Про бюджет Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021рік.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року № 16-3/VII «Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету  Вільшанської селищної ради на 2020 рік».

4. Про надання матеріальної допомоги.

5.Про затвердження Положення про старосту сіл Вільшанської селищної ради в новій редакції.

6. Про план роботи Вільшанської селищної ради на ІІІ - ІV квартали 2020 року.

7. Про надання в оренду приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка 67 а смт  Вільшана Городищенського району Черкаської області гр. Оршуляка І.М.

8.Про затвердження тарифів на послуги КП «Водогін».

9. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та прийняття із балансу  Городищенського районного споживчого товариства нерухомого майна

10. Про надання дозволу на передачу в користування частини нежитлових приміщень та стоматологічного обладнання.

11.Земельні питання.

12.Різне.