До відома депутатів!

Дата: 18.09.2020 15:00

22 сесії Вільшанської селищної ради 7 скликання

1. Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.12.2019 року № 17-1 /VІІ «Про бюджет Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

3. Про внесення змін до штатного розпису В'язівського ЗДО (дитячий садок) "Капітошка" Вільшанської селищної ради.

4. Про надання матеріальної допомоги.

5. Про затвердження Регламенту роботи відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Вільшанської селищної ради.

6. Про надання згоди на прийняття в комунальну (спільну) власність Вербівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з балансу Департаменту будівництва Черкаської ОДА на баланс Вільшанської об’єднаної територіальної громади.

7. Земельні питання.

8. Різне.