До відома депутатів!

Дата: 10.12.2020 13:09

16 грудня 2020 року о 10 год відбудеться 2 сесія Вільшанської селищної ради.

Місце проведення: Вільшанський Будинок культури

ПРОЄКТ

Порядок денний другої сесії Вільшанської селищної ради восьмого скликання 16.12.2020

1. Про затвердження Регламенту    Вільшанської селищної  ради восьмого скликання  .
  2. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Вільшанської селищної ради восьмого скликання.
  3. Про створення комісій при виконавчому  комітеті Вільшанської селищної ради, обрання персонального складу  комісій  та  затвердження Положення про комісії   при виконавчому комітеті Вільшанської   селищної ради.
  4. Про звіт про роботу поліцейських офіцерів Вільшанської селищної громади.
  5. Про умови оплати праці  селищного голови.
  6. Про надання матеріальної допомоги.
  7. Про   прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у власність Вільшанської селищної ради  нерухомого майна  та матеріальних цінностей .
  8. Про  початок  реорганізації Товстівської  та Зеленодібрівської сільських рад шляхом приєднання до Вільшанської селищної ради .
  9. Про надання згоди на прийняття у власність Вільшанської селищної ради службового автотранспорту.
  10. Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Товстівського навчально – виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Городищенської районної ради Черкаської області у новій редакції.
  11. Про  прийняття комунальних закладів культури (юридичних осіб) із спільної власності територіальних громад сіл, міста Городищенського району у комунальну власність Вільшанської селищної ради.
  12. Про утворення старостинських округів на території Вільшанської селищної ради та затвердження Положення про старосту.
  13. Про затвердження штатного  розпису закладів культури Вільшанської селищної ради .
  14. Про затвердження штатного  розпису Товстівського «Закладу  загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Вільшанської селищної ради  .
  15. Про внесення  змін до рішення селищної ради від 28.12.2019 року № 17-1 /VІІ «Про бюджет Вільшанської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
  16. Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики та  затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та заходів  з відстеження їх результативності на 2021 рік.
  17. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр  надання соціальних послуг» Вільшанської селищної ради.