Вільшанська громада

Черкаська область, Звенигородський район

До уваги жителів Вільшанської територіальної громади. Оголошення по землі.

Дата: 23.12.2020 12:28
Кількість переглядів: 799

Фото без опису

До уваги жителів

Вільшанської територіальної громади.

Оголошення по землі.

 

Відділ у Городищенському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру (ДЗК). Адже реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

     Насамперед це стосується земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди), не мають кадастрового номера, а отже відомості не внесені до ДЗК і не відображаються на Публічній кадастрові карті.

     Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.

     Тож, у разі наявності актів на землю власникам потрібно звернутися до розробників документації із землеустрою, тобто юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, що володіють технічним і технологічним забезпеченням та відповідають за якість робіт із землеустрою. Розробник документації від імені замовника вносить відомості до ДЗК.

     До сфери  управління Держгеокадастру належать підприємства  ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» і Черкаська регіональна філія «Центр ДЗК», які розробляють землевпорядну документацію.

     Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб- сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua).  

     Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК пропонуємо звернутися до Відділу у Городищенському районі  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за адресою: Черкаська область, м. Городище, вул. Театральна, 5 або за телефоном 2-46-05.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора