Вільшанська громада

Черкаська область, Звенигородський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Дата: 28.12.2020 16:40
Кількість переглядів: 813

Фото без опису

  Відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169,  виконавчий комітет Вільшанської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 Відділ Центр надання адміністративних послуг:

  • державний реєстратор - 1
  • спеціаліст І категорії   - 5

 Вимоги до кандидатів на посаду державного реєстратора: повна  вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ,знання  діючого законодавства України професійного спрямування, володіння державною мовою, упевнений  користувач ПК.

 Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів: повна або базова  вища освіта  відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

   Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше  1 року або стаж роботи в інших  сферах не менше 2-х років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, володіння державною мовою, упевнений користувач ПК.

   Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

  Документи щодо участі в конкурсі приймаються  протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення .

  Подати документи для участі в конкурсі  та ознайомитися з порядком проведення конкурсу , а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Вільшанської селищної ради Черкаської області, за адресою: смт. Вільшана , вул. Шевченка,190.

Перелік документів

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи :

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається  про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту , підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  держави або місцевого самоврядування ,у порядку визначеному законодавством України.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора