Конкурс на посаду спеціаліста I категорії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Дата: 04.01.2021 16:30

Відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування» , Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, наказу НАДС від 07.11.2019 р. № 203-19 «Про затвердження Типових професійно – кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» виконавчий комітет Вільшанської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

• Спеціаліст І категорії - 1

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра
  • вільне володіння державною мовою
  • без вимог до стажу роботи

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються  протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення .

Подати документи для участі в конкурсі  та ознайомитися з порядком проведення конкурсу , а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Вільшанської селищної ради Черкаської області, за адресою: смт. Вільшана , вул. Шевченка,190.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи :

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається  про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту , підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  держави або місцевого самоврядування ,у порядку визначеному законодавством України.