Благоустрій громади. Обрізка дерев вздовж доріг та ліній електропередач

Дата: 06.01.2021 22:13

У Вільшанській громаді продовжується обрізка дерев вздовж доріг та ліній електропередач. Завдяки цьому змінюється на краще зовніщній вигляд населених пунктів, підвищується безпека руху та захист ліній електропередач від пошкоджень.

Роботи з обрізки дерев у селі В`язівок

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Обрізка дерев у селах Петрики і Сегединці

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вільшанський селищний голова Сергій Адомський та староста сіл Петрики і Сегединці Людмила Хворостенко здійснюють координацію та контроль проведених робіт.

Фото без опису Фото без описуФото без опису

На виїзді із селища Вільшана та в селі Вербівка теж проводиться обрізка гілок дерев. На фото селищний голова Сергій Адомський та працівники Вільшанської селищної ради.

Охайно  виглядають узбіччя доріг після розчищання та прибирання

У селі Вербівка також здійснено прибирання футбольного стадіону

Фото без описуФото без описуФото без опису

Особливо хочеться підкреслити, що зрізані гілки, повалені сухі дерева не були залишені на місці, а перероблені  за допомогою подрібнювача та використані як паливо у наших закладах освіти

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вільшанським селищним головою Сергієм Адомським докладається чимало зусиль аби населені пункти нашої громади змінювали зовнішній вигляд на кращий, а жителі громади бачили позитивні зміни.

Анонім
2021-01-24 20:36:37

Очистіть узбіччя центральної дороги на виїзд із Вільшани в сторону с. Шевченкове. Район сільгосптехніки. Там теж є що прибрати.