Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад.

Дата: 17.02.2021 12:19

Відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169,  виконавчий комітет Вільшанської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• спеціаліст I категорії з бухгалтерського обліку та звітності;
  • спеціаліст II категорії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів на посаду: повна  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ,знання  діючого законодавства України професійного спрямування, володіння державною мовою, упевнений  користувач ПК.
   Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.
  Документи щодо участі в конкурсі приймаються  протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення .
  Подати документи для участі в конкурсі  та ознайомитися з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Вільшанської селищної ради Черкаської області, за адресою : смт. Вільшана , вул. Шевченка,190.

Перелік документів
 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи :
•    заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається  про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
•    заповнену особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
•    дві фотокартки розміром 4х6 см;
•    копії документів про освіту , підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
•    копію документа, який посвідчує особу;
•    копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  держави або місцевого самоврядування ,у порядку визначеному законодавством України.