До відома депутатів!

Дата: 21.03.2021 11:31

Порядок денний п’ятої сесії

1. Про внесення змін до рішення сесії №3- 17/ VІII від 22.12.2020 року

«Про бюджет Вільшанської селищної  територіальної  громади на 2021 рік»

2. Про Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Вільшанській селищній  раді та її виконавчих органах .

3.Про надання матеріальної допомоги.

4. Про встановлення нормативів відрахування  частини чистого прибутку (доходу)  комунального підприємства « Водогін».

5.Про Програму покращення надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі №7143Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС В Черкаській області в 2021 – 2022 роках.

6.Про затвердження передавального  акту реорганізаційної комісії Товстівської сільської ради.

7. Про затвердження передавального  акту реорганізаційної комісії Зеленодібрівської  сільської ради.

8. Про реорганізацію, ліквідацію комунальних закладів освіти

Вільшанської селищної ради.

9. Про внесення зміни до рішення селищної ради від 25.02.2021 № 4--  6/VIІІ  «Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету Вільшанської  селищної ради на 2021 рік »

10. Про затвердження  Програми фінансової підтримки та зміцнення

матеріально – технічної  бази КО «Голос Городищини».

11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.11.2020 року № 1- 8 /VIIІ «Про обрання персонального складу постійних комісій ради  ».

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 грудня 2020 року                                                                № 2  - 11  /VІІІ «Про прийняття комунальних закладів культури (юридичних осіб) із спільної власності територіальних громад сіл, міст Городищенського району у комунальну власність Вільшанської селищної ради Городищенського району Черкаської області.»

14. Про Програму протидії тероризму на території Вільшанської селищної

територіальної громади 2021-2025 роки.

15.Про затвердження тарифів КП «Водогін» на культивацію.

16.Земельні питання.