Вільшанська громада

Черкаська область, Звенигородський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад. Начальник відділу соціального захисту населення і охорони здоров`я

Дата: 22.03.2021 18:38
Кількість переглядів: 529

Фото без опису

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних
службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, виконавчий комітет Вільшанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:


- начальник відділу соціального захисту населення і охорони здоров`я;


Вимоги до кандидатів на посаду: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ,знання діючого законодавства України професійного
спрямування, володіння державною мовою, упевнений користувач ПК. Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.
Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення. Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитися з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Вільшанської селищної ради Черкаської області, за адресою : смт. Вільшана , вул. Шевченка,190.


Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи :

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження служби;
  • заповнену особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками,
  • автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту , підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному законодавством України.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора