Наші перемоги на VI Дистанційному Міжнародному Багатожанровому фестивалі-конкурсі “Samosvity – On Line”

Дата: 10.02.2021 14:29

Фото без описуФото без опису

Дорогі друзі, наші шановні онлайн-глядачі, вірні шанувальники слова, пісні й танцю!

Вільшанський центр культури і дозвілля радо ділиться з вами своїми творчими успіхами і високими досягненнями! З 20 січня по 5 лютого 2021 року проходив

VI Дистанційний Міжнародний Багатожанровий фестиваль-конкурс “Samosvity – On Line”, організаторами якого були:

• ГО «Арт- Центр “Антре”, Україна

• Fundacja “Inspiracja+”, Польща

До участі в програмі фестивалю - конкурсу “Самоцвіти — On line” були запрошені українські та зарубіжні дитячі, юнацькі, дорослі учасники — представники дитячих шкіл мистецтв, дитячих музичних шкіл, дитячих вокальних студій, середніх загальноосвітніх шкіл, середніх-професійних, середньо-спеціальних та середньо-технічних навчальних закладів, а також культурно-дозвільних центрів.

Ми теж прийняли рішення взяти участь у цьому Міжнародному конкурсі, заявити про себе, тим самим показати, що не тільки у великих містах, а й у селах є творчі особистості, є культурне життя, є люди, які люблять слово, пісню, дотепний жарт, запальний танець. А найбільше хотілося, щоб наш талант побачили й оцінили справжні знавці, професіонали своєї справи – компетентне журі. І ми не помилилися. Багаточисельна армія аматорів різновікових категорій та багатожанрових номінацій з маленьких сіл і великих міст майже всієї нашої України, а також з Польщі, Німеччини, Білорусії, Узбекистану, Литви, Молдови виборювали своє місце під сонцем у «Самоцвітів».

За результатами журі вітайте наших переможців:

Аріну Демченко - ІІІ місце у номінації «Вокал»;

Богдана Максименка – І місце у номінації «Вокал»;

Зразковий хореографічний колектив «Ольша» − І місце у номінації «Хореографія»;

Надію Громадко − І місце у номінації «Читці» ;

Народний аматорський театр «Сузір`я» − І місце.

Кожен учасник нагороджений дипломом, медаллю і пам’ятними сувенірами.

Ми радіємо цьому шаленому успіху і разом з тим розуміємо, що не можна зупинятися на досягнутому, що цей рівень слід завжди підтримувати! Ми добре усвідомлюємо, що найвища нагорода − це ви, наше народне журі, заради кого у нас виростають крила творчості!

Автор: Надія Громадко.