І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!! (Цього разу на Черкаському обласному конкурсі читців «Тарасова вершина»)

Дата: 04.03.2021 14:50

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

03 березня 2021 pоку в м. Черкаси в приміщенні художнього музею відбувся традиційний обласний конкурс читців «Тарасова вершина», присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчю від дня народження Л.Українки в рамках молодіжного мистецько-просвітницького фесту «Шевченко-фольк».

Цього року конкурс був неймовірно активним. Можливо, скучили всі за живим словом, бо такого люду не було ще ніколи. У заході взяли участь 115 читців-аматорів із різних міст, районів та ОТГ Черкаської області. У зв'язку з великою кількістю учасників конкурсанти були поділені на 2 групи: молодшу (діти, учні середнього та старшого шкільного віку ) та старшу (студентська молодь, дорослі, аматорські колективи та авторські твори).

Головами журі були: заслужена артистка України, провідна актриса Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Світлана Москаленко та Анна Куриленко, актриса, співачка, поетеса, керівниця театральної студії “РапсоДія” , директорка Черкаської музичної школи №5.

Серед 35 нагороджених учасників переможцями цьогорічного огляду-конкурсу стали і наші вільшанці:

В номінації “учнівська молодь”

Богдан Максименко - Спеціальний Диплом “глядацька надія”(учень 9 класу Вільшанського ЗЗСО І-ІІІст.)

Єлизавета Коняєва – Спеціальний Диплом “глядацька симпатія” (учениця 11 класу Вільшанського ЗЗСО І-ІІІст.)

Максим Кравець – Спеціальний Диплом “найартистичніший образ” (учень 7 класу Вільшанського ЗЗСО І-ІІІст.)

В номінації “авторські твори”

Надія Громадко (Вільшанський ЦКД, Вільшанської ОТГ) – художній керівник юних переможців.

До своєї Вільшани повернулися вкрай втомлені, але щасливі! Адже серед такої кількості учасників нас визначили і відзначили. Для нас це справжня перемога!

Автор: Надія Громадко