Амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Вербівка відвідали голова Черкаської ОДА Скічко О.О. та народний депутат України Стріхарський А.П.

Дата: 09.04.2021 15:16

09.04.2021 в с. Вербіка Вільшанської ТГ новозбудовану амбулаторію загальної практики-сімейної медицини відвідали почесні гості – голова Черкаської обласної державної адміністрації Скічко Олександр Олександрович та народний депутат України Стріхарський Андрій Петрович. В.о. начальника Городищенської первинної медико-санітарної допомоги Задорожня Г.В. та зав. амбулаторією загальної практики- сімейної медицини с. Вербівка Тупота Т.І. провели екскурсію закладом, розповіли про послуги, які жителі села Вербівка можуть отримувати (первинна медична допомога, профілактика захворювань). Тут функціонує денний стаціонар на 3 ліжка, медичні послуги надають 1 лікарка, 2 медсестри та 1 молодша сестра.

Гості подарували корисні подарунки – медичні засоби захисту та пральну машину для потреб амбулаторії.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Вербівка побудована відповідно до Державної програми «Сільська медицина» (розпочато 2018 року). Загальний обсяг фінансування – 5 517 417 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 215 000 грн. Заклад обслуговує населені пункти с. Вербівка, с. Воронівка, смт Вільшана  - 1212 осіб дорослих, 180 дітей - підписано декларації.