Майстер-клас «Join English» у Вільшанській бібліотеці

Дата: 23.04.2021 15:35

Сьогодні у Вільшанській бібліотеці відбувся майстер-клас «Join English», який провела амбасадорка і засновниця проекту «Create the future» в м. Київ Наталія Бойко. Наталя сама родом з Вільшани, і з великим задоволенням погодилася посприяти вивченню англійської мови серед нашої молоді. Щиро дякуємо Вільшанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Вільшанському ЗЗСО І-ІІ ступенів за участь у цьому заході, працівникам Вільшанської бібліотеки за гостинність, і Наталії Олександрівні за те, що поділилася з нашими дітьми цікавими й корисними знаннями про світ англійської мови, власний досвід подорожування світом, та натхнення відкривати для себе нові горизонти і нові знання.

Наступного тижня плануємо провести майстер-клас «Join English» і в інших селах Вільшанської громади.