Пожежа в смт Вільшана на території ПАТ «Вільшанське РТП»

Дата: 02.06.2021 19:36

Сьогодні 2 червня в смт Вільшана на території ПАТ «Вільшанське РТП» під час демонтажних робіт сталося загоряння водонапірної башти. В результаті цього, на даху сорокаметрової споруди заблокованими опинилися троє людей. Виникла значна загроза їхньому здоров`ю та життю . Першою на допомогу потерпілим прибула пожежна машина Вільшанської ОТГ. Завдяки вмілим та сміливим діям пожежника Шабали Івана Каністратовича вдалося зупинити перший напад стихії. Що дозволило виграти час і надати змогу під`їхати спочатку пожежній машині із м.Звенигородка, а потім і спеціальні бригаді МНС із м.Сміла. За допомогою спеціального автомобіля бійцям вдалося зняти із даху башти потерпілих, яким відразу було надано кваліфіковану медичну допомогу. На щастя, значної шкоди життю та здоров`ю людей завдано не було. Шановні жителі Вільшанської ОТГ, цей випадок ще раз доводить що з вогнем потрібно бути дуже обережним. Тому ще раз просимо всіх Вас дотримуватися правил протипожежної безпеки. Особливо, зараз в літній період, коли небезпеки загоряння збільшується в рази. Здоров`я всім Вам!!!!!