Громадські слухання!!!

Дата: 07.12.2021 14:52

про проведення громадського обговорення

17  грудня  2021 року

Громадське обговорення проводиться на території
старостинського округу № 4 з центром у с.Товста Вільшанської селищної  територіальної громади (село  Товста, селище Стадниця, село Зелена Діброва,  село Сегединці, село Петрики, селище Ільченкове, Кудинівка, Моргунове, Трихуторівка .)

Місце проведення:

-         Звенигородський  район, с.Зелена Діброва, вул.Шевченка , буд.32.

Час проведення: 10.00 год.

-         Звенигородський район, с.Товста , вул.Молодіжна, буд.6.

Час проведення: 12.00 год.

-         -Звенигородський  район, с.Петрики, , вул. Центральна  , буд. 4

Час проведення: 15.00 год.

Ініціатор громадського обговорення – Вільшанський селищний голова – Сергій АДОМСЬКИЙ

Питання: Про розгляд кандидатури Щербака Ігоря Володимировичана посаду старости  старостинського округу №4 Вільшанської селищної  територіальної громади.

До громадського обговорення запрошуються  жителі відповідного старостинського округу. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського округу. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні без права голосу.
Для голосування особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Додаткову інформацію про проведення громадських обговорень можна отримати за телефоном (04734)96-160 Також Ви можете надіслати своє запитання на офіційну електронну адресу Вільшанської селищної  ради vilshanarada@ukr.net.