До відома депутатів!!!

Дата: 10.12.2021 16:48

п’ятнадцятої сесії восьмого скликання

1.  Про бюджет Вільшанської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку Вільшанської селищної територіальної    громади  на 2022-2025 роки.
  3. Про  Програму підтримки та розвитку  установ медико-санітарної допомоги Вільшанської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  4. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Вільшанської селищної територіальної громади  на 2022- 2025 роки.
  5. Про  Програму соціального захисту населення «Турбота» Вільшанської селищної  територіальної громади на 2022-2025 роки.
  6. Про Програму розвитку територіальної оборони Звенигородського району для військової частини  А7325 на 2022-2023 роки.
  7. Про  програму фінансування утримання та ремонту автомобільних доріг державного і місцевого значення, поліпшення матеріально-технічної бази місцевих підприємств з будівництва, реконструкції, утримання автодоріг на 2022-2026 роки.
  8. Про затвердження програми «Організація харчування дітей ЗЗСО  та ЗДО Вільшанської селищної територіальної громади  на 2022-2025  роки .
  9. Про програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет у Вільшанській  селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.
  10. Про Положення про цільовий фонд Вільшанської селищної територіальної громади  2022 рік.
  11. Про затвердження  розрахунку  обсягу оборотної касової готівки.
  12. Про затвердження лімітів споживання  енергоносіїв та пально-мастильних матеріалів  по бюджетних установах Вільшанської селищної територіальної громади   на 2022 рік.
  13. Про затвердження комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2022–2026 роки.
  14. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі Вільшанської селищної територіальної громади.
  15.  Про затвердження штатних розписів закладів культури. Вільшанської селищної ради Звенигородського району Черкаської області
  16. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Вільшанської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

17. Про затвердження штатного розпису Комунального закладу  «Вільшанська дитяча школа мистецтв»         Вільшанської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

18 Про затвердження штатного розпису КЗ «Центр надання соціальних послуг» Вільшанської селищної ради.

19.Про структуру та  штатний розпис виконавчого комітету Вільшанської селищної ради на 2022 рік .

20.  Про план роботи Вільшанської селищної ради на І півріччя 2022 року

21.  Про затвердження     штатного розпису  КП «Водогін»  на 2022 рік.

22. Про затвердження штатних  розписів закладів культури Вільшанської селищної ради Звенигородського району  Черкаської області.

23.  Про затвердження штатних  розписів закладів освіти  Вільшанської селищної ради Звенигородського району  Черкаської області.

24. Про умови оплати праці селищного голови у 2022 році.

25. Про Програму « Благоустрій» Вільшанської селищної

територіальної громади  на 2022 рік.

26. Земельні питання.

Селищний голова                  Сергій АДОМСЬКИЙ