До відома споживачів води!!!!

Дата: 18.02.2022 08:17

ДО ВІДОМА     КОРИСТУВАЧІВ     ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО

ВОДОПОСТАЧАННЯ СМТ.ВІЛЬШАНА

З метою забезпечення повноцінної господарської діяльності КП «Водогін» повідомляє споживачів водогону щодо проведених перерахунків тарифів на централізоване водопостачання.

Головною причиною зміни розміру тарифів є зростання основних складових повної собівартості виробництва послуг централізованого водопостачання.

Метою встановлення тарифів на 2022рік на централізоване  водопостачання є приведення їх до економічно обгрунтованого  рівня, який забезпечить можливість фінансування підприємством витрат відповідно до умов діяльності підприємства.

Основні причини зміни розміру тарифів на 2022рік:                                                           -зростання витрат на електроенергію,                                                                                     -збільшення мінімальної заробітної плати,                                                                             -збільшення рентних платежів,                                                                                                   -зростання інфляційних процесів в Україні.

Регулювання тарифів викликане необхідністю якісного надання послуг централізованого водопостачання.

З 01.03.2022 тариф за 1 м куб. води буде становити:

• Для населення 30 грн/м куб.;
  • Для бюджетних установ 31 грн/м куб;
  • Для інших установ та підприємців 32 грн/м куб.

Додаток №1

Тарифи на послуги водопостачання

№  п/п Підприємство  Тарифи, грн. за  1 куб. м
надавач        Бюджетні  Організації, ФОП,
послуг   населення установи   та ін. підприємства
    ціна   ціна   ціна
  КП "Водогін"
1 Водопостачання 30 31 32

Додаток №2

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор КП «Водогін»

__________К. Д. Гнатенко

2022 року

Розрахунок

калькуляції витрат на подачу 1 м.куб

води КП»Водогін» смт.Вільшана

Кошторис витрат на подачу місячної норми води:

1.Заробітна плата    2 особи                                      13824,24

2.Нарахування на з/п                                                3041,34

3.Електроенергія                                                       10000,00

4.Податки(рента за надра)                                        1333,00

5.Витрати на ремонт та закуп. насоса                      2000,00

6.Канцтовари                                                              200,00

7.Загальновиробничі витрати                                   780,00

Розрахунок місячної норми використання води

.Місячна кількість  водоспоживання  населення, установ, організацій 1035м.куб

Вартість 1 м.куб води для населення                        30,00 грн.

Вартість 1м.куб води для бюдж. установ                     31,00 грн.

Вартість 1 м.куб. води для ФОП та ін. організацій     32,00грн.

Бухгалтер КП «Водогін»                                                         Інна  ХАРЧЕНКО