До відома депутатів!!!

Дата: 15.11.2023 16:51

Порядок денний 32 сесії Вільшанської селищної ради восьмого скликання

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з відстеження їх результативності на 2024 рік.
  2. Про надання матеріальної допомоги.
  3. Про встановлення надбавки за вислугу років селищному голові.
  4. Про встановлення надбавки за вислугу років старостам.
  5. Про встановлення надбавки за вислугу років першому заступнику селищного голови.
  6. Про затвердження звіту про виконання       бюджету селищної територіальної громади   за дев’ять місяців 2023року.
  7. Про безоплатне прийняття у комунальну власність (на баланс) виконавчого комітету Вільшанської селищної ради та надання дозволу на передачу на баланс КП "Водогін" Вільшанської селищної ради артезіанських свердловин та затвердження складу комісії по прийняттю - передачі". .
  8. Про затвердження норм витрат паливно – мастильних матеріалів на роботу генераторів.

9. Про перейменування вулиць в населених пунктах Вільшанської  селищної територіальної громади.

10. Про надання дозволу     на передачу в оренду майна   комунальної власності та   про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Вільшанської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

11. Про внесення змін до рішення сесії Вільшанської селищної ради № 25-28/VIII від від 21.12.2022 "Про бюджет Вільшанської селищної територіальної громади на 2023 рік".

12. Земельні питання

Селищний голова                                                     Сергій АДОМСЬКИЙ