Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Дата: 13.12.2023 08:47

Повідомлення

Детальний план території в межах населеного пункту по вулиці Шевченка, 11, смт. Вільшана, Звенигородського району, Черкаської області.

Детальний план складається із 1 частини (пояснювальна записка) та 2 частини (графічні матеріали).

Зміст містобудівної документації:

• зміст;
  • склад проєкту;
  • підтвердження ГАПа;
  • відомість про учасників проектування;
  • пояснювальна записка;
  • стратегія просторового розвитку території територіальної громади;
  • комплексна оцінка території;
  • просторово-планувальна організація території;
  • землеустрій та землекористування;
  • природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території;
  • обмеження у використанні земельних ділянок;
  • забудова територій та господарська діяльність;
  • обслуговування населення;
  • транспортна мобільність та інфраструктура;
  • інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації;
  • підготовка та благоустрій території;
  • модель розвитку території детального планування в довгостроковій перспективі;
  • обґрунтування проектних рішень;
  • просторово-планувальна організація території;
  • природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території;
  • обмеження у використанні земельних ділянок;
  • функціональне зонування території детального планування;
  • забудова територій та господарська діяльність;
  • обслуговування населення;
  • транспортна мобільність та інфраструктура;
  • інженерна підготовка та благоустрій;
  • землеустрій та землекористування;
  • план реалізації містобудівної документації;
  • графічні матеріали детального плану території.

Графічна частина з ДПТ

Замовник проєкту містобудівної документації – Вільшанська селищна рада, розробник КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

Підстава розроблення документації – рішення Вільшанської  селищної ради від 22 вересня 2023 № 31-25/VІІІ «Про розроблення детального плану території в межах населеного пункту по вулиці Шевченка, 11, смт. Вільшана, Звенигородського району Черкаської області.

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися до 11.01.2024 щоденно у робочий час за адресою: смт. Вільшана, вулиця Шевченка, 190.

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – перший заступник селищного голови Вільшанської селищної ради Кривошея О.М.

Пропозиції громадськості до проєкту детального плану території подаються у письмовому вигляді селищній раді до 11.01.2024 за адресою: смт. Вільшана, вулиця Шевченка, 190.

Строк завершення розгляду пропозицій 13.01.2024.

Матеріали проєкту документації буде оприлюднено на офіційному сайті   Вільшанської територіальної громади (   https://vilshana-gromada.gov.ua    ).