Публічний звіт про діяльність поліцейських офіцерів громади за перше півріччя 2024 року

Дата: 18.07.2024 14:35

Фото без описуФото без опису

04.07.2024 року в селищній раді Вільшанської ТГ,Звенигородського району,Черкаської області відбувся звіт поліцейських офіцерів громади Звенигородського РВП ГУНП України в Черкаській області капітана поліції Ткаченка Олександра Леонідовича та капітана поліції Озюменка Віталія Вікторовича за перше піврічча 2024 року, які обслуговують територію Вільшанської ТГ.

Відтак, поліцейські офіцери громади розповли, що за перше піврічча 2024 року належним чином забезпечено публічний порядок та законність на ввіриній їм території не допущено скоєння тяжких, особливо тяжких та резонансних злочинів.

Здійснювалось патрулювання громади задля не допущення порушення публічного порядку, попередження злочинності та реагування на повідомлення громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху.

Проводилась інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення для попередження та виявлення злочинів та правопорушень.

З органами місцевого самоврядування та інших служб вирішувались нагальні питання по допомозі сім’ям, які опинилися в складних життевих обставинах ,внутрішньо переміщеним особам та іншим категоріям населення, а також інші події які потребували вирішенню.

Виявлено та розкрито за звітній період 5 кримінальних правопорушень за  ст. 125 ( тілесні ушкодження) - 4, за ст. 310 ч.1 (не законне вирощування конопель) - 1,

Співпрацюючи з іншими службами Національної поліції приймалась безпосередня участь в розкриті інших злочинів скоєних на території Вільшанської ТГ.

Було розглянуто 148 матеріалів зареєстрованих до Журналу єдиного обліку згідно ЗУ «Про звернення громадян».

Постійно з усіма категоріями підоблікового елемента проводилась профілактична робота, щодо  недопущення і попередження скоєння правопорушень і злочинів.

За звітній період складено 49 адміністративних протоколів  за статтями:

Ст.173-2 КУпАП (домашнє насильство) - 17 протоколів;

Ст. 152 КУпАП (порушення адміністративного нагляду) - 6 протокол;

Ст. 184 КУпАП (невиконання батьківських обов’язків) – 4 протоколів;

Ст. 183 КУпАП (завідома не правдивий виклик спецслужб) –10 протоколів;

Ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) –5 протоколів;

Інших адміністративних протоколів– 7 протоколів;

Також виявлено трьох осіб які керували транспортними засобами в стані алкогольного спяніння.

Винесено 15 тимчасових заборонних приписів кривдникам згідно ЗУ «Про домашнє насильство».

За напрямком діяльності ювенальної превенції

Профілактична робота:

проведено виховних заходів з неповнолітніми  - 57;

перевірено сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах – 86;

Проводяться заходи з виявлення  порушень  суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі тютюновими виробами та горілчаними напоями, в частині заборони діючим законодавством реалізації вказаних товарів особам, які не досягли 18-ти річного віку.

Постійно проводяться рейди спрямовані на виявлення дітей в нічний час без догляду батьків.

За напрямком діяльності Дозвільної системи

На обліку в дозвільній системі перебуває: 146 власника мисливської гладкоствольної вогнепальної зброї, у яких в особистому користуванні знаходиться 151 одиниця зброї.

По лінії дозвільної системи було за звітний період перевірено 121 власників зброї.