Вільшанська громада

Черкаська область, Звенигородський район

Указом Президента України в Конгресі місцевих та регіональних влад створено Палату регіональних молодіжних Конгресів.

Дата: 01.06.2026 11:11
Кількість переглядів: 10

Фото без опису

Указом Президента України в Конгресі місцевих та регіональних влад створено Палату регіональних молодіжних Конгресів.

Президент Володимир Зеленський підписав Указ про створення в Конгресі місцевих та регіональних влад окремої структури – Палати регіональних молодіжних Конгресів.

Це рішення – відповідь Глави держави на запит молоді приєднатися до Конгресу, бути учасниками формування політик, рішень, працювати пліч-о-пліч із місцевим самоврядуванням для розвитку своїх громад і територій, розбудовувати, зміцнювати державу своїми рішеннями та своїми діями.

У кожній області буде сформовано Регіональний молодіжний конгрес, до якого увійдуть делегати від кожної громади, затверджені відповідними виконкомами й наділені представницькими функціями.

Члени Регіональних молодіжних конгресів оберуть керівні органи і делегатів у загальнонаціональний Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, котрі представлятимуть громади на рівні з іншими членами Конгресу.

Це рішення – відповідь на виклики, з якими стикнулася наша країна. Прагнення молоді залишатися тут, боротися за свій народ, генерувати рішення і брати на себе відповідальність за майбутнє держави – показник зрілості суспільства та міцності волі української нації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано